UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dziecko niestety udezylo głową w szybe-to dla ciekawskich-poduszki zadziałały na szczęscie !! widziałem to zajscie od Ado Z -a, cała akcja pomocy ze strony służb TRAGEDYJA -amatorstwo i tyle. komentaze są zlośliwe i proste jak wiele kierowców z blachą NE-, ,, ,, Pani i Borysowi powrotu do zdrowia zyczy ten co starał sie miłym słowem wspomagać gdy otwierał drzwi samochodu
68