Peugeot uderzył w drzewo
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (17 listopada) około godz. 14.20 w Gronowie Górnym auto osobowe uderzyło czołowo w drzewo. Dwie podróżujące nim osoby zostały odwiezione do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia przez kilkadziesiąt minut był całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.