A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciekaawe czy wszyscy przepisowo jeżdżą że tak sie wypowiadają. .. na drodze zauważyłem że tylko "L" jeżdżą przepisowo a inni trąbią na innych jak jadą 50 przez miasto a 70 poza. ..
Ale urwał !!!
GIEŁDA NA PIŁSUDSKIEGO CZEKA NA FRAJERÓW!!!! Te autka wnet wyklepane trafią na tą "giełdę" jako: nie bite, dziadek jeździł, marynarz jeździł, weterynarz po bezdrożach Bawarii jeździł etc. etc. Tam "indianin z pegeeru Bielany" i "ramol po 65-latach" sprzedają autka, które przechodzą 3 ZABIEGI: 1- licznik z 480.000 km na 180 km. 2- mycie tapicerki w Cleanerze. 3- Szlifowanie lakieru na Fromborskiej. I - "giełda na Piłsudskiego wita Was (frajerów)"!!!!!
Baby albo zamulają albo cwaniakuja na drodze chcą jeźdźic jak faceci. Coraz wiecej takich cwaniaczków w spodnicach. Co to za pomysł żeby w takich godzinach się przeciskac przez siódemkę. Wyprzedza sie jak jest luźno, jak jest sens, a nie w godzinach szczytu, kiedy i tak się wszyscy spotykają na Elbląskiej w Gdańsku na światłach. Polaczki, Polaczki, Polaczki. .. .Jedżcie za granicę się uczyc - tam wszyscy jada równo, nie za szybko nie za wolno, i to nie tylko na dwupasmówkach, Polaczki
Nadszedł czas żniw więc wożę pszenicę ze Stegny na Malbork oraz do Pasłęka. Codziennie oglądam popisy naszych kochanych warszawiaków i nie tylko. Wyprzedzają i nie patrzą czy się zmieszczą czy nie, byle by do przodu. Nie straszne im nawet wyprzedzanie na zakrętach gdzie nawet nie widzą czy coś z naprzeciwka jedzie. Tylko czekam kiedy któremuś się nie uda manewr i spowoduje wypadek. Mam tylko nadzieję że przez brawurę innych kierowców ja nie będę miał kłopotów, w końcu jakiś inteligent zepchnie mnie z drogi i ciekaw jestem kto wyciągnie załadowany samochód ciężarowy z rowu.
Bo jełopy, kawałek prostej zobaczą, i wszyscy od razu biorą się za wyprzedzanie. .. A niech się rozbijają !
Jak się tak grzeje takim wypasionym samochodem mając prawo jazdy od niedawna no to niestety ale można wyrżnąć się. Co to znaczy że auto nagle tańczyło? To znaczy że się za szybko jechało a potem za szybko sie chciało zahamować i BOOM.
najgorzej ze baby zawsze jezdza z telefonem przy uchu!!! pewnie jakis gah im mowi co maja robic!!! szczegolnie puste landrynki w autach sponsorow typu BMW X5 albo Volvo serii X
kierowca tira wy to dopiero macie fantazje za kolkiem!! polwe z was zamknalbym w psychiatryku a druga polowe w wiezieniu!!! TIRy na tory!!
kierowca tira wy to dopiero macie fantazje za kolkiem!! polwe z was zamknalbym w psychiatryku a druga polowe w wiezieniu!!! TIRy na tory!!