UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Baby albo zamulają albo cwaniakuja na drodze chcą jeźdźic jak faceci. Coraz wiecej takich cwaniaczków w spodnicach. Co to za pomysł żeby w takich godzinach się przeciskac przez siódemkę. Wyprzedza sie jak jest luźno, jak jest sens, a nie w godzinach szczytu, kiedy i tak się wszyscy spotykają na Elbląskiej w Gdańsku na światłach. Polaczki, Polaczki, Polaczki. .. .Jedżcie za granicę się uczyc - tam wszyscy jada równo, nie za szybko nie za wolno, i to nie tylko na dwupasmówkach, Polaczki

Wku....ony