UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Baby albo zamulają albo cwaniakuja na drodze chcą jeźdźic jak faceci. Coraz wiecej takich cwaniaczków w spodnicach. Co to za pomysł żeby w takich godzinach się przeciskac przez siódemkę. Wyprzedza sie jak jest luźno, jak jest sens, a nie w godzinach szczytu, kiedy i tak się wszyscy spotykają na Elbląskiej w Gdańsku na światłach. Polaczki, Polaczki, Polaczki. .. .Jedżcie za granicę się uczyc - tam wszyscy jada równo, nie za szybko nie za wolno, i to nie tylko na dwupasmówkach, Polaczki
Wku....ony