UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
GIEŁDA NA PIŁSUDSKIEGO CZEKA NA FRAJERÓW!!!! Te autka wnet wyklepane trafią na tą "giełdę" jako: nie bite, dziadek jeździł, marynarz jeździł, weterynarz po bezdrożach Bawarii jeździł etc. etc. Tam "indianin z pegeeru Bielany" i "ramol po 65-latach" sprzedają autka, które przechodzą 3 ZABIEGI: 1- licznik z 480.000 km na 180 km. 2- mycie tapicerki w Cleanerze. 3- Szlifowanie lakieru na Fromborskiej. I - "giełda na Piłsudskiego wita Was (frajerów)"!!!!!
vivat frajerzy na giełdzie