UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
GIEŁDA NA PIŁSUDSKIEGO CZEKA NA FRAJERÓW!!!! Te autka wnet wyklepane trafią na tą "giełdę" jako: nie bite, dziadek jeździł, marynarz jeździł, weterynarz po bezdrożach Bawarii jeździł etc. etc. Tam "indianin z pegeeru Bielany" i "ramol po 65-latach" sprzedają autka, które przechodzą 3 ZABIEGI: 1- licznik z 480.000 km na 180 km. 2- mycie tapicerki w Cleanerze. 3- Szlifowanie lakieru na Fromborskiej. I - "giełda na Piłsudskiego wita Was (frajerów)"!!!!!
vivat frajerzy na giełdzie