UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekaawe czy wszyscy przepisowo jeżdżą że tak sie wypowiadają. .. na drodze zauważyłem że tylko "L" jeżdżą przepisowo a inni trąbią na innych jak jadą 50 przez miasto a 70 poza. ..

talk

Anuluj