A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zaraz wyklepią blachy i trafią z kartką pt. "nigdy nie bite" na plac handlowy przy ul. piłsudskiego
K. U. R. D. E kto takiej K. R. E. T. Y. N. U. S. I wydał prawo jazdy? obciążyć wszystkimi kosztami związanymi z rehabilitacją poszkodowanych zadośćuczynieniem oraz zakupem nowego pojazdu
A tyle się mówi o skutkach przekraczania prędkości, ale nic się nie mówi o skutkach jazdy "bez głowy" - pomyślunku. Takich wariatów i wariatki trzeba kasować - szkoda, że niewinni ludzie tracą życie przez takich a im się udaje. WŁĄCZ MYŚLENIE ZANIM WSIĄDZIESZ ZA KIEROWNICĘ - TO DOJEDZIESZ DO CELU I INNI TEŻ !!!
A wystarczy jechać przepisowo by dojechać. Tych którym noga skacze 70-100 bez powodu żadnego też to się tyczy.
znowu wiocha zaszala baby do garow
ty co piszesz o autach na pilsudzkiego. Frajerze pewnie kupiles auto bez sprawdzania go na stacji diagnostycznej i okazalo sie szrotem!! Jak jestes g. lupi to za to plac!!! na szczescie inni sprawdzaja auta przed kupnem
Jeżdżę codziennie zawodowo. I nie mam sie za kierowcę idealnego. Ale to co wyprawiają kobiety za kierownicą staje sie na prawdę niebezpieczne. Nie wiem skad to sie bierze, ale ostatnio poziom jazdy kobiet jest żenująco słaby. Ktos powie, ze statystycznie kobiety jeżdżą lepiej. Tak, ale jeżdzi ich mniej i stąd może to być mylące. Ostatnio minąłem poważną blondynkę prowadzącą autobus PKS jadącą dumnie siódemką bez świateł.
Jeśli już o kobietach to wczoraj około godz. 10 instruktorka nauki jazdy, nazwę firmy przemilczę, uczyła jeżdzić kursantkę wzdłuż chodnika na Hetmańskiej z wyjazdem po przejściu dla pieszych na Grota Roweckiego. Wielki szacun dla inteligencji instruktorki. ..
skoda w bogatej wersji, nawet cyfrowy polsat miała. oj szkoda, szkoda.
wiecie co kazdy tu z was madry! a ile razy wy zapomnieliscie wlaczyc myslenie-to ze w niedziele jedna kobietka na trasie ul. fromborskiej-tolkmicko skasowala samochod seata leona, a kolejna dzis niedosc ze ma sama straty to narazila innych uczestnikow ruchu na to samo, to i tak kropelka w morzu, w porownaniu do kobiet ktore zyja na tym swiecie!!!!!
wi9ec niech kazdy "myslacy" kierowaca patrzy na siebie, a nie ocenia innych, ciekawe jakby facet zachowal sie w podobnych sytuacjach???!!!!oczywiscie latwiej jest oceniac, niz samemu spojrzec na siebie-jak naprawde sie jezdzi!!!!
kwestie pani instruktor, nie poruszam, ja bynajmiej nie moglabym nigdy ruszyc na droge bez swiatel w samochodzie, tzn. ze do dobrej firmy osk sie udalam; )