UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

najgorzej ze baby zawsze jezdza z telefonem przy uchu!!! pewnie jakis gah im mowi co maja robic!!! szczegolnie puste landrynki w autach sponsorow typu BMW X5 albo Volvo serii X


Anuluj