UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kierowca tira wy to dopiero macie fantazje za kolkiem!! polwe z was zamknalbym w psychiatryku a druga polowe w wiezieniu!!! TIRy na tory!!


Anuluj