UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kierowca tira wy to dopiero macie fantazje za kolkiem!! polwe z was zamknalbym w psychiatryku a druga polowe w wiezieniu!!! TIRy na tory!!
kierowca tira wy to dopiero macie fantazje za kolkiem!! polwe z was zamknalbym w psychiatryku a druga polowe w wiezieniu!!! TIRy na tory!!