UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nadszedł czas żniw więc wożę pszenicę ze Stegny na Malbork oraz do Pasłęka. Codziennie oglądam popisy naszych kochanych warszawiaków i nie tylko. Wyprzedzają i nie patrzą czy się zmieszczą czy nie, byle by do przodu. Nie straszne im nawet wyprzedzanie na zakrętach gdzie nawet nie widzą czy coś z naprzeciwka jedzie. Tylko czekam kiedy któremuś się nie uda manewr i spowoduje wypadek. Mam tylko nadzieję że przez brawurę innych kierowców ja nie będę miał kłopotów, w końcu jakiś inteligent zepchnie mnie z drogi i ciekaw jestem kto wyciągnie załadowany samochód ciężarowy z rowu.

kierwoca tira