32
10.08.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
strach wyjezdzać z Elbląga, ciagle nie ma kar finansowych dla sprawcow takich wypqdkow
(2010.08.11)

info

0  
  0
No i znowu wypadek z udziałem facetów a masz Ci los :P
agagaga (2010.08.12)

info

0  
  0