A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
strach wyjezdzać z Elbląga, ciagle nie ma kar finansowych dla sprawcow takich wypqdkow
No i znowu wypadek z udziałem facetów a masz Ci los :P