UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczyt głupoty!!! Mam nadzieje, że tego debila wywalili z pracy za tą decyzję!!! Niemam zamiaru w godzinach szczytu stać w korku za dwoma autobusami, ciężarówką i nauką jazdy. Będe jeździł prosto i mam to w dupie!!!!!!!!!
HARKONEN