UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dodam jeszcze, że ktoś wymyślił takie "fajne" barierki przy torach tramwajowych, że jak skręca się w lewo, to nie widać przez nie, czy ma się drogę wolną, czy nie. W tej chwili nie ma jeszcze tramwaju, to jakoś da się tam przejechać, ale jak przecinak będzie jeździł, to nie wiem jak będzie z bezpieczeństwem ruchu na tym skrzyżowaniu. Czarno to widzę. Żeby sprawdzić, czy z prawej jest wolna droga (takich jak "komar" nie brakuje) - to zmuszonym jest się zatrzymać na torach. Fajne rozwiązanie. A może to nowy pomysł na współpracę z zakładami pogrzebowymi?

kierowca

Anuluj