Tylko w lewo

55
07.08.2002
Tylko w lewo
Przejazd zakorkowaną popołudniami ul. Dąbka może się jednak wydłużyć
W ciągu ul. Płk. Dąbka przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego (z obu stron) wydzielono lewy pas. Obecnie jest on przeznaczony wyłącznie dla skręcających w lewo. W konsekwencji zamontowano też nowe sygnalizatory świetlne. Zmiany wprowadzono na chwilę przed uruchomieniem nowej linii tramwajowej. Jednocześnie zsynchronizowano światła w ciągu ul. Dąbka. Czy poprawi to bezpieczeństwo kierowców i pieszych?
Wydzielenie lewego pasa na skrzyżowaniu ulic Dąbka i Piłsudskiego wyłącznie dla skręcających w lewo, to hit czy kit?
66
Głosuj na hit
153
Głosuj na kit
M

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim zdaniem hit, ale barany i tak jeżdżą dalej prosto. A policji nie ma...
Mleko (2002.08.07)

info

0  
  0
Clio Bonusa sie nawet zalapalo:)
(2002.08.07)

info

0  
  0
Nie przemyślane do końca - tu będzie wąskie gardło - z dwóch pasów prosto na skrzyżowaniu zostaje jeden - łatwo sobie wyobrazić co się będzie działo w szczycie.
ma (2002.08.07)

info

0  
  0
nonsens
(2002.08.07)

info

0  
  0
Środkowy proponuję - wyłączyć z ruchu. Po co jechac dalej tam tylko Zawada i Hit czyli kit!!!!!!!!!!!!! :0
Adamo (2002.08.07)

info

0  
  0
Trche wasko, ale kiedy juz bedzie kursowal tramwaj moze uchroni to od paru dzwonow. Kiepsko wypada osobowka w konfrontacji z przecinakiem.
jax (2002.08.08)

info

0  
  0
Kit! ...bo tak! ;)
Tomlsv (2002.08.08)

info

0  
  0
wszystko jedno, może to nawet lepiej.....a może nie.......wszystko jedno....
niezdecydowana (2002.08.08)

info

0  
  0
mam to gdzieś i tak jeżdżę po swojemu-szkoda tylko,że kamerki lustrują
komar (2002.08.08)

info

0  
  0
do Komara: i przez takich wlasnie idiotow za kierownica jak ty kilka osob juz stracilo zycie na tym skrzyzowaniu!
XYZ (2002.08.08)

info

0  
  0