UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
beznadzieja, to bedzie kolejna krzyzowka, na ktorej w godzinach szczytu siedziac w samochodzie bedzie mozna wypic sobie w spokoju kawe i poogladac przechodniow.
loop
beznadzieja, to bedzie kolejna krzyzowka, na ktorej w godzinach szczytu siedziac w samochodzie bedzie mozna wypic sobie w spokoju kawe i poogladac przechodniow.
loop