UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

beznadzieja, to bedzie kolejna krzyzowka, na ktorej w godzinach szczytu siedziac w samochodzie bedzie mozna wypic sobie w spokoju kawe i poogladac przechodniow.

loop

Anuluj