UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kit do potęgi. Ale można by to poprawić przedłużając prawy pas i przerzucając na niego ruch na wprost. Byłyby dwa pasy do przodu i jeden w lewo, bezkolizyjny z tramwajem. Bez tego to rozwiązanie obecne jest dobre w polowie, co znaczy, że w ruchu drogowym beznadziejne. Czyżby pomysłodawca nie dorobił się jeszcze samochodu i jeździ tramwajem?
MaSer