UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kit do potęgi. Ale można by to poprawić przedłużając prawy pas i przerzucając na niego ruch na wprost. Byłyby dwa pasy do przodu i jeden w lewo, bezkolizyjny z tramwajem. Bez tego to rozwiązanie obecne jest dobre w polowie, co znaczy, że w ruchu drogowym beznadziejne. Czyżby pomysłodawca nie dorobił się jeszcze samochodu i jeździ tramwajem?

MaSer

Anuluj