UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do autora zdjęcia Nie wiedziałem, że stosując się do znaku poziomego widniejacego na powyższym zdjęciu znajduję się na lewym pasie i skręcam w lewo. Człowiek uczy się jednak całe życie. A może autorowi zdjecia nie chiało sie ruszyć d... i pstryknął co było najbliżej?

oświecony

Anuluj