UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szczyt głupoty!!! Mam nadzieje, że tego debila wywalili z pracy za tą decyzję!!! Niemam zamiaru w godzinach szczytu stać w korku za dwoma autobusami, ciężarówką i nauką jazdy. Będe jeździł prosto i mam to w dupie!!!!!!!!!

HARKONEN