27
16.09.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wiadomo, palenie powinno byc zabronione a co do psich kup to po trawie sie nie biega wiec pies moze walic a dzieciaki nie powinny tam lazic bo za to jest mandat. ..
(2008.09.16)

info

0  
  0
". .. nikt nie pali, żeby innym życie uprzykrzyć, ani żeby robić z siebie 'fajnego'. .. " - Więc po kiego grzyba palisz?
Krystus (2008.09.16)

info

0  
  0
Do pale: plucie na ulicy owszem, jest odrażające, żucie gumy i słuchanie muzyki już nie, poza tym ostatnie dwie czynności nie wywołują uciążliwego dla otoczenia smrodu i chorób typu nowotwory płuc, nie wysychają od tych czynności soczewki korekcyjne na oczach, a od dymu w pomieszczeniach błyskawicznie. Nie można porównywać palenia do tych rzeczy. Palenie jest wyborem/uzależnieniem każdego indywidualnie. Ktoś napisał, że jest wolność i może palić. Ja powiem inaczej, jest wolność i nikt nie będzie mi pod nosem smrodził i zmuszał mnie do szkodliwego i nieprzyjemnego wąchania dymu. Musisz palić to pal ale z dala od innych, którym to przeszkadza, palenie jest tylko i wyłącznie Twoim problemem i mnie to g. .. .obchodzi, że jesteś uzależniony/uzależniona. Radź sobie ze swoim problemem i nie obciążaj tym innych. Trochę szacunku i kultury dla innych, palących czy niepalących.
(2008.09.16)

info

0  
  0
moim skromnym zdaniem palacz to chory człowiek !!! powinien się leczyć (być może - psychicznie). ci, którzy palą przy dzieciach powinni być karani i to !!! taka osoba, która pali przy niepalących jest po prostu - skromnie mówiąc "debilem".
NIEPALĄCY (2008.09.16)

info

0  
  0
Pocałuj palacą kobietę.
MiejscowyAborygen (2008.09.16)

info

0  
  0
Na pewno nie z tych dwóch powodów. Te przykłady, które podałam to raczej tyczą się dzieci w wieku gimnazjalnym. Czy jak palę na swoim balkonie, to uprzykrzam komuś życie, albo ktoś widzi, że jestem fajna? no proszę. ..
pale (2008.09.16)

info

0  
  0
palacze cuchną !!! myślą tylko że jest inaczej
(2008.09.16)

info

0  
  0
"Czy jak palę na swoim balkonie. .. " Otóż wyobraź sobie że można tym uprzykrzyć komuś życie. Ja mam w lecie wybór albo dusze się z gorąca albo otwieram okno i zasypiam w dymie papierosowym mojego sąsiada który pali na balkonie bo nie chce sobie w domu smrodzić. Uwierzcie mi - nie fajne.
arwena (2008.09.16)

info

0  
  0
"Dlaczego palacze są ciągle najgorsi. .. " Tak są najgorsi, że niepalący nie mają żadnych praw.
arwena (2008.09.16)

info

0  
  0
do NIEPALĄCYCH, - kto nie pali ten umiera zdrowy!!!!!nie chrzańcie że dym z papierosa nie daje wam żyć. .Palacze w akcyzie ratują wam tyłki. GDYBY nikt nie palił to do kasy państwa poszukało by się w innych kieszeniach. dym z rurek aut jest o wiele gorszy - zakazać jazdy samochodom!!!! Puby, kafeje, restauracje by zdechły. NIEMCY I FRANCUZI już zmieniają przepisy.
NAMIĘTNY JARACZ (2008.09.17)

info

0  
  0