UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na pewno nie z tych dwóch powodów. Te przykłady, które podałam to raczej tyczą się dzieci w wieku gimnazjalnym. Czy jak palę na swoim balkonie, to uprzykrzam komuś życie, albo ktoś widzi, że jestem fajna? no proszę. ..

pale