UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim skromnym zdaniem palacz to chory człowiek !!! powinien się leczyć (być może - psychicznie). ci, którzy palą przy dzieciach powinni być karani i to !!! taka osoba, która pali przy niepalących jest po prostu - skromnie mówiąc "debilem".

NIEPALĄCY

Anuluj