UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

moim skromnym zdaniem palacz to chory człowiek !!! powinien się leczyć (być może - psychicznie). ci, którzy palą przy dzieciach powinni być karani i to !!! taka osoba, która pali przy niepalących jest po prostu - skromnie mówiąc "debilem".

NIEPALĄCY