UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do NIEPALĄCYCH, - kto nie pali ten umiera zdrowy!!!!!nie chrzańcie że dym z papierosa nie daje wam żyć. .Palacze w akcyzie ratują wam tyłki. GDYBY nikt nie palił to do kasy państwa poszukało by się w innych kieszeniach. dym z rurek aut jest o wiele gorszy - zakazać jazdy samochodom!!!! Puby, kafeje, restauracje by zdechły. NIEMCY I FRANCUZI już zmieniają przepisy.

NAMIĘTNY JARACZ

Anuluj