UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
". .. nikt nie pali, żeby innym życie uprzykrzyć, ani żeby robić z siebie 'fajnego'. .. " - Więc po kiego grzyba palisz?
Krystus
". .. nikt nie pali, żeby innym życie uprzykrzyć, ani żeby robić z siebie 'fajnego'. .. " - Więc po kiego grzyba palisz?
Krystus