UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

". .. nikt nie pali, żeby innym życie uprzykrzyć, ani żeby robić z siebie 'fajnego'. .. " - Więc po kiego grzyba palisz?

Krystus

Anuluj