UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Czy jak palę na swoim balkonie. .. " Otóż wyobraź sobie że można tym uprzykrzyć komuś życie. Ja mam w lecie wybór albo dusze się z gorąca albo otwieram okno i zasypiam w dymie papierosowym mojego sąsiada który pali na balkonie bo nie chce sobie w domu smrodzić. Uwierzcie mi - nie fajne.
arwena