UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do pale: plucie na ulicy owszem, jest odrażające, żucie gumy i słuchanie muzyki już nie, poza tym ostatnie dwie czynności nie wywołują uciążliwego dla otoczenia smrodu i chorób typu nowotwory płuc, nie wysychają od tych czynności soczewki korekcyjne na oczach, a od dymu w pomieszczeniach błyskawicznie. Nie można porównywać palenia do tych rzeczy. Palenie jest wyborem/uzależnieniem każdego indywidualnie. Ktoś napisał, że jest wolność i może palić. Ja powiem inaczej, jest wolność i nikt nie będzie mi pod nosem smrodził i zmuszał mnie do szkodliwego i nieprzyjemnego wąchania dymu. Musisz palić to pal ale z dala od innych, którym to przeszkadza, palenie jest tylko i wyłącznie Twoim problemem i mnie to g. .. .obchodzi, że jesteś uzależniony/uzależniona. Radź sobie ze swoim problemem i nie obciążaj tym innych. Trochę szacunku i kultury dla innych, palących czy niepalących.