UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pewno nie z tych dwóch powodów. Te przykłady, które podałam to raczej tyczą się dzieci w wieku gimnazjalnym. Czy jak palę na swoim balkonie, to uprzykrzam komuś życie, albo ktoś widzi, że jestem fajna? no proszę. ..
pale