"Dlaczego palacze są ciągle najgorsi. .. " Tak są najgorsi, że niepalący nie mają żadnych praw. arwena
"Dlaczego palacze są ciągle najgorsi. .. " Tak są najgorsi, że niepalący nie mają żadnych praw.