UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mi tam sie podobaja wypociny Drzazgi, hehe :))) Tak trzymaj :) I pewnie portEL bylby lepszy z Drzazga jako red. naczelnym.
ja to ja
A mi tam sie podobaja wypociny Drzazgi, hehe :))) Tak trzymaj :) I pewnie portEL bylby lepszy z Drzazga jako red. naczelnym.
ja to ja