UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi tam sie podobaja wypociny Drzazgi, hehe :))) Tak trzymaj :) I pewnie portEL bylby lepszy z Drzazga jako red. naczelnym.

ja to ja

Anuluj