UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak Drzazga/Zadra proponuje zebrac forum z prof. Miodkiem na czele i rozwiązac problem "na" czy "przy", ale ty chyba zle trafiłes człowieku ten artykuł nie był o poprawności polskiej pisowni tylko o przyszłości rynku (targowiska jak wolisz) i te twoje beznadziejne komentarze nie mają tak naprawdę znaczenia, nie są po prostu godne by je dalej komentować, apeluje zatem do wszystkich następnych osób, które będą dodawały swój komentarz, żeby nie komentowały wypocin Drzazgi na temat polskiej pisowni tylko żeby komentowały informację napisaną przez redakcję portelu!!!
Lucek