UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z Jabadaba. Ten tekst jest o targowisku, a nie o poprawnej pisowni. Drzazga, Zadra i te twoje inne jeszcze wpisy (bo to oczywiście jedna i ta sama osoba) wyluzuj trochę. Przez cały czas odnoszę wrażenie, że masz jakieś wątpy do red. naczelnego PortElu. Pewnie chciałbyś zając jego miejsce i dlatego starasz się na każdym kroku wytykać błędy, których oczywiście nie ma. Zajmij się czytaniem tekstów zamieszczanych tutaj, a nie zabierasz się za korektę. Nikt cię o to nie prosi. Jak chcesz się mądrzyć to won na tę swoją stroną mojego liceum. Nam nie zawracaj głowy. Jesteś starym zgredem, a zachowujesz się jak gówniarz z liceum...hi, hi, hi to się chyba dobrze składa, tak sobie powiązałem twoje zachowanie i stronę którą robisz...he, he, he.
To mówiłem ja-Jarząbek Wacław