UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co zapominacie o Elblazanach z Zachodu? My wykupimy to targowisko i pokazemy tym krnabrnym "kupcom" jak buduje sie wielopoziomowe parkingi na bryczki. Nie martwcie sie, jezyk urzedowy bedzie polski.

Hamburszczak

Anuluj