UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co zapominacie o Elblazanach z Zachodu? My wykupimy to targowisko i pokazemy tym krnabrnym "kupcom" jak buduje sie wielopoziomowe parkingi na bryczki. Nie martwcie sie, jezyk urzedowy bedzie polski.
Hamburszczak