UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać wyrażnie że prezydent Słonina ma wyrażną wizje przyszłego Elbląga -"Gospodarczo Elbląg MUSI NIEMIECKIM być !!!!! jawol Herr Speck. my wszystko rozumieć my być do robota .

Elbinger PL

Anuluj