UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Internauci, Szanowna Redakcjo. W tych ciezkich czasach w Elblagu stac nas na troche zabawy, chcemy sie rozweselic. Dlatego pstryczki czy docinki sa dobre. Oczywiscie nie powinno to miec znamion pomowienia czy osobistej obrazy lub "wycieczek osobistych". Dajcie nam wszystkim mozliwosc komentowania, zwlaszcza nonsensow dnia powszedniego. My tez czytamy Was tu z Zachodu, cieszy nas kazda informacja o Elblagu i smuca te zle. Moze Redakcja otworzylaby nowy dzial np "lacznosci ze swiatem" lub cos podobnego. Moglibysmy podsylac ciekawe informacje z UE lub innych czesci kontynentow.

Bogdan, Hamburg

Anuluj