UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty Drzazga, zadzwoń do ks. dr Mieczysława Józefczyka (to chyba najbardziej znany elbląski humanista) i powiedz mu, że ma błędy w swoich książkach. Wziąłem jedną z nich ("Elbląg i okolice 1937-1956") i na chybił trafił na str. 200 znalazłem błąd. Napisał o jakiejś kaplicy "na ul. Sadowej", a nie jak powinno być "przy ul. Sadowej". Acha, i sprawdź od razu, jak się pisze "posówać", bo już zgłupiałem. A propos, na którym uniwerku studiowałeś? :)
Hopsasa