UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty Drzazga, zadzwoń do ks. dr Mieczysława Józefczyka (to chyba najbardziej znany elbląski humanista) i powiedz mu, że ma błędy w swoich książkach. Wziąłem jedną z nich ("Elbląg i okolice 1937-1956") i na chybił trafił na str. 200 znalazłem błąd. Napisał o jakiejś kaplicy "na ul. Sadowej", a nie jak powinno być "przy ul. Sadowej". Acha, i sprawdź od razu, jak się pisze "posówać", bo już zgłupiałem. A propos, na którym uniwerku studiowałeś? :)

Hopsasa