96
10.12.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
widocznie tak musialo sie stac, z czasem przyzwyczaimy sie do patch tu patch tam
brzydka (2007.12.10)

info

0  
  0
widzę, że jak zwykle zebrało się grono największych krzykaczy (chodzi o opinie negatywne), co nic nie wiedzą i tylko każdy temat i wszystko komentują, obrzucają błotem, a może się mylę? a może zrobili coś dobrego lub ciekawego? niech pokażą w czym się przyczynili dla Elbląga?. .. .. wątpię, aby mieli coś do pokazania, mocni są. .. ale w "gębie", niech się trochę zastanowią, jakby nie było "kawałek" miasta firma MYTYCH wybudowała i włożyła w to sporo wysiłku, jednym podoba się to mniej - innym bardziej, jak w życiu są różne odczucia, a dla porównania wystarczy popatrzeć tylko jak idzie konkurencji na Starym Mieście - ciągnące się lub pozatrzymywane budowy, a co do krzykaczy niech spróbują coś wybudować, chociaż mały domek. .. życzę powodzenia,
nnemo (2007.12.10)

info

0  
  0
Nnemo-tu nie chodzi o krzyk i negatywne opinie. .. Mysle ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie nawet te nie najbardziej merytoryczne. Zgadzam sie z Toba ze opinie beda rozne i dobrze. Ja jednak mysle ze, ,ten biurowiec'' jednak odbiega od zabudowy starego miasta i nie pasuje on tam najlepiej chociazby z powodu calego ciagu kamieniczki ktora do momentu biurowca jest jak najbardziej fajna, ladna i mila dla oka. Natomiast jak piszesz ze ciagna sie budowy i odrestaurowanie starego miasta to sie z toba zgadzam-konkurencja jest w tyle i bardzo zle wywiazuje sie z terminow itp itd to jednak jestem za Mytychem bo sila zlego wole ogladac stojacy juz moze niezbyt pasujacy biurowiec do reszty niz straszace krzewy i puste place a w koncu ciagnaca sie w nieskonczonosc odbudowa w jak najszybszym okresie czasu dobiegnie konca. .. Elblag chyba nigdy nie bedzie mial, ,uduchowionej starej zabudowy bo jej po prostu juz nie ma i klimatu starego Gdanska czy innych miast nie osiagnie. .. ale przynajmniej bedzie czysto, schludnie i estetycznie. ..
Kingdom (2007.12.10)

info

0  
  0
popieram przedmówce (nnemo) Po pierwsze wreszcie jest kompleksowa zabudowa i solidne wykończenie a nie jak za indywidualnej zabudowy sypiący się tynk i popękane przedproża. Po drugie nie można trzymać sie tej historycznej zabudowy zębami bo poza bogatymi kamienicami staly też biedne niewielkie kamieniczki a raczej chaty. Po trzecie jeżeli całość zachowuje jakąś skomponowaną bryłę i racjonalnie wykorzystuje powierzchnie to jestem za takim skutecznym budowaniem. A do tych, którzy bez przerwy piszą o łapówkach- dajcie większą i budujcie albo udowodnijcie i będzie po temacie.
gadar (2007.12.10)

info

0  
  0
"Klimat staromiejski" ludzi nie nakarmi, a biurowiec owszem - da pracę tam zatrudnionym. W naszej rzeczywistości wszystko, co zwiększa miejsca pracy będzie dla mnie hitem.
(2007.12.10)

info

0  
  0
Biurowiec = praca. Owszem, ale turystka również daje pracę i to większej liczbie ludzi. Budynek niczego sobie, ale na kamieniczkę to mi nie wygląda. Trochę popsuje klimat naszej starówki. Czy przyjezdnym będzie odpowiadać połączenie zabytków z nowoczesnością? Okaże się, teraz już nic nie zmienimy. Ja nie lubię takich połączeń.
(2007.12.10)

info

0  
  0
ten biurowiec to nic pieknego, patrzac na wizualizację to wedlug mnie nie pasuje do tych kamienniczek, taki jakis bez wyrazu:( alfik
(2007.12.10)

info

0  
  0
Biurowiec jest brzydki i nie pasuje, ale pozostale kamienice Mytycha sa ciekawe i z nowych starowek w Polsce w Elblagu jest najbardziej staromiejsko, w szczecinie jest duzo gorzej. Podoba mi sie jak budowana jest polnocna pierzeja rynku w Glogowie, ciekawe polaczenie nowoczesnosci z tradycja i wykorzystanie szkla, w Elblagu tez mozna stworzyc fajna architekture, a jest jeszcze duzo wolnego miejsca. Biurowiec jest juz budowany i nie ma co nad nim gdybac, teraz warto zajac sie projektem ratusza i kamienic nad rzeka, tak zeby Elblag mial ciekawa panorame od strony rzeki. Pan Prezydent powinien przyciagnac nowych inwestorow i architektow, a raczej stara sie zrobic ze starowki skansen. A znsm osoby, ktorym nawet Wawel sie nie podoba, wiec trudno zadowolic wszystkich, ale ogolnie kamienice Mytycha sa najbardziej staromiejskie i wpisuja sie w klimat starego miasta.
(2007.12.10)

info

0  
  0
KIT i jeszcze raz KIT. Czemu nawet mytych okłamuje ludzi co tam będzie na swoich stronach??? http://www.mytych.pl/files/Image/Oferta/Staremiasto/wiz_sm.jpg
XCV (2007.12.10)

info

0  
  0
Nasza "starówka" z nowoczesną zabudową ? Ja jestem na TAK ! Przede wszystkim dlatego, że jak ktoś już słusznie zauważył - nie da się przywrócić ducha dawnych lat, skoro praktycznie wszystkie stare kamienice zostały zniszczone. Może być za to zabudowa nowoczesna, z pewną stylizacją. I w tym kierunku widzę, że zmierza elbląskie Stare Miasto. Bardzo dobrze, że tak się dzieje. Biurowiec może być, co prawda nie zachwyca, ale też i jakoś nie załamuje. Czekam na rozpoczęcie prac nad zabudową pasa nadrzecznego. Po obu stronach.
(2007.12.10)

info

0  
  0