UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ten biurowiec to nic pieknego, patrzac na wizualizację to wedlug mnie nie pasuje do tych kamienniczek, taki jakis bez wyrazu:( alfik


Anuluj