UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ten biurowiec to nic pieknego, patrzac na wizualizację to wedlug mnie nie pasuje do tych kamienniczek, taki jakis bez wyrazu:( alfik
ten biurowiec to nic pieknego, patrzac na wizualizację to wedlug mnie nie pasuje do tych kamienniczek, taki jakis bez wyrazu:( alfik