UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
widzę, że jak zwykle zebrało się grono największych krzykaczy (chodzi o opinie negatywne), co nic nie wiedzą i tylko każdy temat i wszystko komentują, obrzucają błotem, a może się mylę? a może zrobili coś dobrego lub ciekawego? niech pokażą w czym się przyczynili dla Elbląga?. .. .. wątpię, aby mieli coś do pokazania, mocni są. .. ale w "gębie", niech się trochę zastanowią, jakby nie było "kawałek" miasta firma MYTYCH wybudowała i włożyła w to sporo wysiłku, jednym podoba się to mniej - innym bardziej, jak w życiu są różne odczucia, a dla porównania wystarczy popatrzeć tylko jak idzie konkurencji na Starym Mieście - ciągnące się lub pozatrzymywane budowy, a co do krzykaczy niech spróbują coś wybudować, chociaż mały domek. .. życzę powodzenia,
nnemo