UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nasza "starówka" z nowoczesną zabudową ? Ja jestem na TAK ! Przede wszystkim dlatego, że jak ktoś już słusznie zauważył - nie da się przywrócić ducha dawnych lat, skoro praktycznie wszystkie stare kamienice zostały zniszczone. Może być za to zabudowa nowoczesna, z pewną stylizacją. I w tym kierunku widzę, że zmierza elbląskie Stare Miasto. Bardzo dobrze, że tak się dzieje. Biurowiec może być, co prawda nie zachwyca, ale też i jakoś nie załamuje. Czekam na rozpoczęcie prac nad zabudową pasa nadrzecznego. Po obu stronach.