UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nnemo-tu nie chodzi o krzyk i negatywne opinie. .. Mysle ze kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie nawet te nie najbardziej merytoryczne. Zgadzam sie z Toba ze opinie beda rozne i dobrze. Ja jednak mysle ze, ,ten biurowiec'' jednak odbiega od zabudowy starego miasta i nie pasuje on tam najlepiej chociazby z powodu calego ciagu kamieniczki ktora do momentu biurowca jest jak najbardziej fajna, ladna i mila dla oka. Natomiast jak piszesz ze ciagna sie budowy i odrestaurowanie starego miasta to sie z toba zgadzam-konkurencja jest w tyle i bardzo zle wywiazuje sie z terminow itp itd to jednak jestem za Mytychem bo sila zlego wole ogladac stojacy juz moze niezbyt pasujacy biurowiec do reszty niz straszace krzewy i puste place a w koncu ciagnaca sie w nieskonczonosc odbudowa w jak najszybszym okresie czasu dobiegnie konca. .. Elblag chyba nigdy nie bedzie mial, ,uduchowionej starej zabudowy bo jej po prostu juz nie ma i klimatu starego Gdanska czy innych miast nie osiagnie. .. ale przynajmniej bedzie czysto, schludnie i estetycznie. ..

Kingdom