UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
popieram przedmówce (nnemo) Po pierwsze wreszcie jest kompleksowa zabudowa i solidne wykończenie a nie jak za indywidualnej zabudowy sypiący się tynk i popękane przedproża. Po drugie nie można trzymać sie tej historycznej zabudowy zębami bo poza bogatymi kamienicami staly też biedne niewielkie kamieniczki a raczej chaty. Po trzecie jeżeli całość zachowuje jakąś skomponowaną bryłę i racjonalnie wykorzystuje powierzchnie to jestem za takim skutecznym budowaniem. A do tych, którzy bez przerwy piszą o łapówkach- dajcie większą i budujcie albo udowodnijcie i będzie po temacie.
gadar