UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biurowiec = praca. Owszem, ale turystka również daje pracę i to większej liczbie ludzi. Budynek niczego sobie, ale na kamieniczkę to mi nie wygląda. Trochę popsuje klimat naszej starówki. Czy przyjezdnym będzie odpowiadać połączenie zabytków z nowoczesnością? Okaże się, teraz już nic nie zmienimy. Ja nie lubię takich połączeń.