UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Biurowiec jest brzydki i nie pasuje, ale pozostale kamienice Mytycha sa ciekawe i z nowych starowek w Polsce w Elblagu jest najbardziej staromiejsko, w szczecinie jest duzo gorzej. Podoba mi sie jak budowana jest polnocna pierzeja rynku w Glogowie, ciekawe polaczenie nowoczesnosci z tradycja i wykorzystanie szkla, w Elblagu tez mozna stworzyc fajna architekture, a jest jeszcze duzo wolnego miejsca. Biurowiec jest juz budowany i nie ma co nad nim gdybac, teraz warto zajac sie projektem ratusza i kamienic nad rzeka, tak zeby Elblag mial ciekawa panorame od strony rzeki. Pan Prezydent powinien przyciagnac nowych inwestorow i architektow, a raczej stara sie zrobic ze starowki skansen. A znsm osoby, ktorym nawet Wawel sie nie podoba, wiec trudno zadowolic wszystkich, ale ogolnie kamienice Mytycha sa najbardziej staromiejskie i wpisuja sie w klimat starego miasta.