UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Klimat staromiejski" ludzi nie nakarmi, a biurowiec owszem - da pracę tam zatrudnionym. W naszej rzeczywistości wszystko, co zwiększa miejsca pracy będzie dla mnie hitem.
"Klimat staromiejski" ludzi nie nakarmi, a biurowiec owszem - da pracę tam zatrudnionym. W naszej rzeczywistości wszystko, co zwiększa miejsca pracy będzie dla mnie hitem.