69
30.07.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
mariusz powiedz mi w takim razie jakim s... trzeba byc zeby po takiej bojce wsiasc do taksowki i zostaiwc konajacego czloweika na krawezniku i co pryczek robil pod zusem skoro boling jest 2 opietra wyzej
(2007.08.01)

info

0  
  0
Nie usprawiedliwiam Marcina bo nie wiem jak to bylo po prostu szkoda ze to sie stalo i tyle...Reszte wyjasni policja swiadkowie itd...Po drugie pisanie ze "kat" Marcin jest nakoksowanym durniem bez mozgu jest idiotyczne bo to nie prawda..Wina zawsze lezy po obu stronach, na pewno za nic nie dostal ten wasz przyjaciel...To jest tragedia,ale rownie dobrze moglo sie to skonczyc odwrotnie to ten wasz misiek mogl trafic pryczka na brode ten by padl rozbil glowe i co tez pisalibyscie o swoim znajomym ze jest "katem", zbirem itd ?? Pewnie nie...Dosyc juz tego pisania bo to staje sie glupie..Pomodlmy sie lepiej za tego poszkodowanego aby wrocil do zdrowia i niech to bedzie nauczka dla tych co lubia mocne wrazenia...
Mariusz12345 (2007.08.01)

info

0  
  0
Elbląg w mojej opini nigdy bezpiecznym miejscem nie był, patrząc na to teraz ciesze się że opuściłem to toksyczne miasto oraz kraj, poszkodowanemu, życze powrotu do zdrowia, a Pryczkowi życze jak najlepszej kariery boksera, ale tylko na ringu.
oddalony (2007.08.02)

info

0  
  0
marcin to nie byla solowka tylko ich bylo 4 a misiek byl z jednym kolega
(2007.08.02)

info

0  
  0
Ludzie...szkoda pisania.Lepiej zbojkotujcie ten klub...Bo to właściciel powinien odpowiedzieć za toco się stało. Jeden jest w areszcie...drugi walczy o życie...Jeden i drugi jest teraz na naszym garnuszku... Właściciel klubu powinien zapłacić za szkody i leczenie jednego...za wyżywienie i utrzynanie w areszcie drugiego. Wtedy facet dbałby o personel który zatrudnia. Jak świat światem koleś kolesiowi da po pysku .A właściciel klubu dobrze wiedział kogo zatrudnia...Zastanawiam się czy czasami to na jego polecenie koleś w ten sposób uspakajał niegrzecznych gości bo mu mebelki potłuką. Wzywam więc wszystkich do bojkotu tej spelunki. Jest tyle innych klubów . Jak nikt tam nie będzie cjhodził to zamkną w końcu ten przybytek.
smyczka 2 (2007.08.02)

info

0  
  0
Marcin P. jeśli jesteś/byłeś sportowcem to przyznaj jaki byłeś głupi! Dałeś się sprowokować a kolesie dokończyli dzieła. Szczegóły miejmy nadzieję ustali policja a sąd skrze winnych niestety tylko nikt zdrowia nie zwróci poszkodowanemu. Niech każdy ochroniarz weźmie sobie te zajście za przykład jak łatwo zrujnować sobie życie.
ase (2007.08.02)

info

0  
  0
Fakt jest faktem, że nie ważne kto zaczął i tak winę poniesie ten kto był silniejszy. Szkoda mi chłopaka, który w szpitalu walczy teraz o życie... nie ważne czy zaczął czy nie, ochroniarz czy selekcjoner jest od tego aby wyjaśniać nieporozumienia, a jeśli ktoś wciąż skacze jak kogucik to dzwoni się po policję i to oni rozwiązują takie sprawy. Czy to takie trudne? A teraz jaki jest finał? Jeden w więzieniu, drugi w szpitalu. Kto na tym zyskał? NIKT, kto ucierpiał? KAŻDY. Może ta sytuacja będzie jednak przestrogą dla następnych, którzy pięścią będą pokazywać swoją siłę i przekonania? Czy naprawdę warto? Marcin będzie miał dużo czasu w więzieniu na przemyślenie, czy było warto, natomiast ten drugi chłopak... no cóż mam nadzieję, że jednak wróci do zrowia chociaż lekarze twierdzą, że jest to małoprawdopodobne...
(2007.08.02)

info

0  
  0
Pobicie pod Bowling Club wyrasta na wydarzenie nr 1 tegorocznych wakacji w Elblągu. Sama ilość komentarzy na lokalnych portalach już o tym świadczy. A co w tej sprawie robi/zrobił Urząd Miasta wydający koncesję na sprzedaż alkoholu takiemu lokalowi jak Bowling Club? Normalnie do wyjaśnienia tej sprawy lokal powinien być zawieszony albo przynajmniej ograniczona powinna zostać jego działalność - kręgle i bilard niech sobie działają ale najbardziej groźne zjawisko pod nazwą dyskoteka zamknąć w związku z całym zajściem! W końcu to pracownik tej dyskoteki jest sprawcą pobicia człowieka, który leży w szpitalu. A póki co jak gdyby nigdy nic zbliża się kolejny weekend podczas, którego pracować bedzie ochrona w Bowling Clubie...jak gdyby nic się w ogóle nie wydarzyło.
OP (2007.08.02)

info

0  
  0
Zgodnie Wszyscy twierdzicie,że to pracownik klubu pobił, a więc czy gdy jakiś dzieciak jedzie ojca samochodem i zabije 5 osób to ojciec idzie siedzieć? Jak lekarz zrobi błąd który kosztuje kogoś życie to zamykają szpital? NIE!!! Nikt nie jest w stanie przewidzieć zachowania innego człowieka!!! Nawet właściciele BC nie przewidują zachowań swoich pracowników. Może to kogoś dziwi, ale nie podejrzewam właścicieli,że są jasnowidzami.
Zmęczona głupotą (2007.08.02)

info

0  
  0
Znam tych wszyztkiich idiotow co pobili mojego kolege. Powiem krotko tego armenca to osobiscie dopadne, bo to nie pierwszy jego wybryk. Jak moze taki brudas panoszyc sie po Elblagu? udaje kozaka a kiedys osobiscie kleczal przede mna i blagal o litosc. Widocznie to zamalo. Ale co ma byc to bedzie. Na temat Pryczka nie bede sie wypowiadal bo kazdy wie, ze gangsterka mu uderzyla do glowy. To nie jest sportowiec tylko zwykly opryszek ktory poznal Jazona, waruzana i reszte idiotow z Bowlinga!
Kolega z Proszkowa (2007.08.02)

info

0  
  0