UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pobicie pod Bowling Club wyrasta na wydarzenie nr 1 tegorocznych wakacji w Elblągu. Sama ilość komentarzy na lokalnych portalach już o tym świadczy. A co w tej sprawie robi/zrobił Urząd Miasta wydający koncesję na sprzedaż alkoholu takiemu lokalowi jak Bowling Club? Normalnie do wyjaśnienia tej sprawy lokal powinien być zawieszony albo przynajmniej ograniczona powinna zostać jego działalność - kręgle i bilard niech sobie działają ale najbardziej groźne zjawisko pod nazwą dyskoteka zamknąć w związku z całym zajściem! W końcu to pracownik tej dyskoteki jest sprawcą pobicia człowieka, który leży w szpitalu. A póki co jak gdyby nigdy nic zbliża się kolejny weekend podczas, którego pracować bedzie ochrona w Bowling Clubie...jak gdyby nic się w ogóle nie wydarzyło.
OP