UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie usprawiedliwiam Marcina bo nie wiem jak to bylo po prostu szkoda ze to sie stalo i tyle...Reszte wyjasni policja swiadkowie itd...Po drugie pisanie ze "kat" Marcin jest nakoksowanym durniem bez mozgu jest idiotyczne bo to nie prawda..Wina zawsze lezy po obu stronach, na pewno za nic nie dostal ten wasz przyjaciel...To jest tragedia,ale rownie dobrze moglo sie to skonczyc odwrotnie to ten wasz misiek mogl trafic pryczka na brode ten by padl rozbil glowe i co tez pisalibyscie o swoim znajomym ze jest "katem", zbirem itd ?? Pewnie nie...Dosyc juz tego pisania bo to staje sie glupie..Pomodlmy sie lepiej za tego poszkodowanego aby wrocil do zdrowia i niech to bedzie nauczka dla tych co lubia mocne wrazenia...

Mariusz12345