UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie...szkoda pisania.Lepiej zbojkotujcie ten klub...Bo to właściciel powinien odpowiedzieć za toco się stało. Jeden jest w areszcie...drugi walczy o życie...Jeden i drugi jest teraz na naszym garnuszku... Właściciel klubu powinien zapłacić za szkody i leczenie jednego...za wyżywienie i utrzynanie w areszcie drugiego. Wtedy facet dbałby o personel który zatrudnia. Jak świat światem koleś kolesiowi da po pysku .A właściciel klubu dobrze wiedział kogo zatrudnia...Zastanawiam się czy czasami to na jego polecenie koleś w ten sposób uspakajał niegrzecznych gości bo mu mebelki potłuką. Wzywam więc wszystkich do bojkotu tej spelunki. Jest tyle innych klubów . Jak nikt tam nie będzie cjhodził to zamkną w końcu ten przybytek.
smyczka 2